Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis2 Ağustos 2026Çemişgezek/Tunceli
Özel Teknik Servis Hizmeti

Çemişgezek Franke Servisi

0 850 307 34 38

Çemişgezek Franke Servisi İletişim Bilgileri

📱 Çemişgezek Franke Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Çemişgezek Franke Servisi AdresiÇemişgezek/Tunceli
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 61 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi02.08.2026
Çemişgezek Franke Servisi olarak Çemişgezek/Tunceli bölgesinde Çemişgezek Franke cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Çemişgezek genelinde Çemişgezek Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çemişgezek Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Franke marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Çemişgezek/Tunceli bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Franke cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Çemişgezek Franke Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Çemişgezek ve Tunceli genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Çemişgezek Franke Servisi hattını aramanız yeterlidir; Çemişgezek/Tunceli bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Çemişgezek Klima Servisi, Çemişgezek Kombi Servisi, Çemişgezek Televizyon Servisi.

Çemişgezek Franke Servisi — Sık Sorulan Sorular

Çemişgezek Franke Servisi telefon numarası nedir?

Çemişgezek Franke Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Çemişgezek Franke Servisi yetkili servis mi?

Çemişgezek Franke Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Çemişgezek Franke Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Çemişgezek Franke Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Çemişgezek/Tunceli bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Çemişgezek Franke Servisi hangi arızalara bakıyor?

Çemişgezek Franke Servisi Çemişgezek/Tunceli bölgesinde Franke buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Çemişgezek Franke Servisi çalışma saatleri nedir?

Çemişgezek Franke Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Çemişgezek Franke Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Çemişgezek Franke Servisi Franke marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Çemişgezek Franke Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Çemişgezek Franke Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Çemişgezek Franke Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Çemişgezek Franke Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Franke cihazlara özel servis hizmeti verir.

Çemişgezek Franke Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Çemişgezek Franke Servisi kapsamında Çemişgezek bölgesinde Franke cihazlarınız için özel servis.

Çemişgezek Franke Servisi kapsamında Çemişgezek bölgesinde Franke marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Franke ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Franke cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Çemişgezek Franke Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Çemişgezek genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Franke cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Çemişgezek Franke Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Franke cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Çemişgezek bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Çemişgezek Franke Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Franke cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Çemişgezek bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Çemişgezek Franke Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Çemişgezek Franke Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Çemişgezek Franke Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Çemişgezek bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Çemişgezek Franke Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Çemişgezek Franke Servisi — Müşteri Yorumları

Çemişgezek, Tunceli — müşteri geri bildirimleri
Selin M.Çemişgezek
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Çemişgezek Franke Servisi hattını öneririm. Çemişgezek bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Çemişgezek
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Çemişgezek için güvenilir özel servis.

Burak C.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek Franke Servisi üzerinden iletişime geçtim; Çemişgezek adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek Franke Servisi ekibi Çemişgezek adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Çemişgezek
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Çemişgezek bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde Franke cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Selin M.Çemişgezek
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Çemişgezek Franke Servisi hattını öneririm. Çemişgezek bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Çemişgezek
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Çemişgezek için güvenilir özel servis.

Burak C.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek Franke Servisi üzerinden iletişime geçtim; Çemişgezek adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek Franke Servisi ekibi Çemişgezek adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Çemişgezek
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Çemişgezek bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Çemişgezek
★★★★★

Çemişgezek bölgesinde Franke cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Çemişgezek Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Çemişgezek Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Çemişgezek Franke Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Çemişgezek mahallelerinde Franke cihaz servisi

Çemişgezek ilçesinde listelenen mahallelerde Franke marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Hacı Cami Mah. Hamamatik Mah. Kale Mah. Mescit Mah. Tepebaşı Mah. Yenimahalle Mah. Çukur Mah.

Çemişgezek — 7 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara